KARDIOLOG DZIECIĘCY

Podobny obraz

Z dniem 10 stycznia 2020r zacznie przyjmować znakomity specjalista w dziedzinie kardiologii dziecięcej.
Najmłodszym pacjentom, poza konsultacjami wykonuje USG ECHO serca

KOLEJNI SPECJALIŚCI !!

Informujemy, że z dniem 3 listopada 2019r w CMW  rozpoczną przyjmować kolejni specjaliści:  rehabilitant – fizjoterapeuta oraz psycholog-psychoterapeuta.  Zapraszamy

ZAPRASZAMY DO GINEKOLOGA 

Informujemy, że z dniem 10 lipca w CMW  rozpoczął przyjmować specjalista: ginekolog-położnik. Poza konsultacjami dostępne są badania USG w szerokim zakresie na każdym etapie ciąży. Zapraszamy

BADANIA USG 

dr Marek Cacko- specjalista diagnostyki obrazowej oraz medycyny nuklearnej.

Szanowni Pacjenci


W związku z epidemią koronawirusa informujemy, że CMW działa i przyjmuje pacjentów jak poprzednio. Dni i godziny przyjęć nie uległy zmianie. Jednakże z uwagi na obecną sytuację wprowadziliśmy specjalne , obowiązujące w CMW środki ostrożności, które przedstawiamy Państwu poniżej:
1.Wszelkie zapisy na wizyty do lekarzy przyjmowane są tylko telefonicznie i poprzedzone są wywiadem o stanie zdrowia pacjenta tj. czy ma gorączkę lub inne objawy grypopodobne, czy w ostatnim czasie powrócił z zagranicy, czy miał ewentualną styczność z osobami z grupy ryzyka zakażeniem grypą lub koronawirusem.

Po pozytywnej weryfikacji Pacjenci umawiani są na wizyty.

W Klinice obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczki spełniającej normy medyczne. Maseczka musi zakrywać nos i usta. Przyłbice, maseczki materiałowe i inne zakrycia twarzy nie są uznawane jako zabezpieczenie przed wirusem. W przypadku niedostosowania się do w/w wymogów Pacjent nie zostanie wpuszczony na teren Kliniki.

Po wejściu do Kliniki Pacjent podlega obowiązkowemu elektronicznemu pomiarowi temperatury ciała oraz dezynfekcji rąk. Po spełnieniu powyższych wymogów Pacjent wypełnia ankietę wstępnej kwalifikacji w miejscu wskazanym przez personel Kliniki.

Pacjenci na teren Kliniki wpuszczani są przez jej pracownika. Po wejściu na jej teren zobowiązani są do dostosowania się do w/w środków ostrożności i przestrzegania poleceń personelu.

Płatność za usługi realizowana jest zarówno kartą płatniczą jak i gotówką.

Przepraszamy za wszelki nieudogodnienia, ale występujemy w szeroko pojętym Państwa i naszym interesie.

Zdrowie i życie najważniejsze.

Na koniec – „nie dajmy się zwariować”
Zapraszamy na wizyty.
prosimy o zapoznanie się z zakładką e-wizyty

z wyrazami szacunku
Zarząd Kliniki Wilno