Szanowni Pacjenci

W związku z epidemią koronawirusa informujemy, że CMW działa i przyjmuje pacjentów jak poprzednio. Dni i godziny przyjęć nie uległy zmianie. Jednakże z uwagi na obecną sytuację wprowadziliśmy specjalne , obowiązujące w CMW środki ostrożności, które przedstawiamy Państwu poniżej:

1.Wszelkie zapisy na wizyty do lekarzy przyjmowane są tylko telefonicznie i poprzedzone są wywiadem o stanie zdrowia pacjenta tj. czy ma gorączkę lub inne objawy grypopodobne, czy w ostatnim czasie powrócił z zagranicy, czy miał ewentualną styczność z osobami z grupy ryzyka zakażeniem grypą lub koronawirusem.

2. Po pozytywnej weryfikacji Pacjenci przyjmowani są pojedynczo : – 1 pacjent, 1 lekarz w Klinice.

3. Po wejściu do Kliniki Pacjent otrzymuje płyn do dezynfekcji rąk oraz ankietę wstępnej kwalifikacji, którą wypełnia w miejscu wskazanym przez personel Kliniki.

4. Pacjenci na teren Kliniki wpuszczani są przez jej pracownika, następnie pracownik dokonuje elektronicznego pomiaru temperatury ciała.

5. Pacjenci po wejściu na teren Kliniki zobowiązani są do dostosowania się i przestrzegania poleceń personelu.

6. Płatność za usługi realizowana jest zarówno kartą płatniczą jak i gotówką.

Przepraszamy za wszelki nieudogodnienia, ale występujemy w szeroko pojętym Państwa i naszym interesie. Zdrowie i życie najważniejsze.

Na koniec – „nie dajmy się zwariować”
Zapraszamy na wizyty.

prosimy o zapoznanie się z zakładką e-wizyty

z wyrazami szacunku

Zarząd Kliniki Wilno

pokaż w Google Maps